0%

طراح سایت فروشگاهی

طراحی سایت فروشگاهی

طراحی سایت فروشگاهی

طراحی سایت فروشگاهی از جمله واجبات برای موفقیت فروشگاه آنلاین کسب و کار می باشد و می توانید به زیر ساخت مناسب عرضه برای ارائه خدمات و یا محصولات خود برسید. امکانات و نیازهایی را که می توانید با طراحی سایت فروشگاه اینترنتی داشته باشید، نمی توانید با فروشگاه سازهای آنلاین داشته باشید. رایمون سیستم توس، طراحی سایت فروشگاه اینترنتی شما را به صورت اختصاصی و مطابق با نیاز و سلیقه شما طراحی می کند. همچنین با قرار دادن عناصر طراحی مانند دکمه های Call to Action در مکان های ایده آل صفحه، وب سایتی ایجاد کند که خارق العاده به نظر برسد و به شما در هدایت مشتری از طریق مراحل خرید کمک کند. رایمون سیستم توس همچنین می تواند با بهینه سازی گرافیک و ساختار کد هر صفحه برای سرعت، ایجاد طرح بندی صفحه برای پاسخگویی به دستگاه های تلفن همراه و اجرای پیشرفت های بیشتر مانند Google، همراه با SEO اطمینان حاصل کند. همینطور مسئله جذابیت همزمان مشتریان و جستجو در ربات ها را برای مشتریانی که خواستار طراحی سایت فروشگاهی هستند، حل می کند.

طراحی سایت فروشگاهی واکنشگرا

با توجه به اینکه امروزه اکثر کاربران کارهای اینترنتی خود را از طریق گوشی های هوشمند و تبلت ها انجام می دهند، پس نیاز می باشد که سایت شما حتما به صورت واکنشگرا یا ریسپانسیو طراحی شود تا بتواند با هر دستگاهی انطباق داشته باشد که مشتریان به مشکل بر نخورند. طراحی سایت فروشگاهی طوری باید طراحی شود که به درستی اندازه آن با هر دستگاهی سازگار باشد و به طور هوشمندانه عمل کند. در واقع این سازگاری باعث می شود که کاربران به راحتی در صفحات با هر دستگاهی پیمایش را انجام دهند و مشکلی نداشته باشند. همینطور نکته بسیار مهمی که وجود دارد این است که طراحی سایت فروشگاهی ریسپانسیو یا واکنشگرا یکی از مهمترین موارد مهم در رتبه سایت فروشگاهی شما می باشد.

طراحی سایت فروشگاهی ریسپانسیو

سئو و بهینه سازی سایت

سئو با طراحی سایت فروشگاهی

بخش مهمی که رایمون سیستم توس به مشتریان خود ارائه می دهد، طراحی سایت فروشگاهی بر پایه اصول فنی سئو می باشد. با این وجود سایت مشتریان از همان ابتدای کار بر اساس اصول سئو و بهینه سازی سایت می باشد، همچنین موتور های جستجو سایت را به راحتی جستجو و آن را شناسایی می کنند. بنابراین سئو سایت و بهینه سازی سایت سریعتر و با هزینه کمتری قابل انجام می باشد. بخش سئو و بهینه سازی سایت بخش مهمی در سایت فروشگاه اینترنتی می باشد. متخصصین سئو رایمون سیستم توس برای افزایش بازدید و فروش شما با مناسبترین هزینه و همچنین با بالاترین بازدهی در خدمت شما می باشد. لذا برای بهینه سازی فروشگاه اینترنتی خود با همکاران متخصص رایمون سیستم توس تماس بگیرید و از خدمات بهینه سازی سئو برای فروشگاه خود بهره مند شوید.

پشتیبانی فنی

رایمون سیستم توس بعد از طراحی سایت فروشگاهی، پشتیبانی فنی و خدمات پس از فروش را به صورت مداوم انجام می دهد. ارتباط ماندگار و موثر با مشتریان و همینطور پاسخگویی به نیازها بابت خدمات ارائه شده به آنها، جزء اصول پایه و اساسی رایمون سیستم توس می باشد و سعی بر این داریم که رضایت مشتریان را سر لوحه کار خود قرار دهیم و آن را وظیفه خود می دانیم. با پشتیبانی فنی، سعی داریم تا دغدغه مشتریان را کاهش دهیم و آنها بتوانند با خیال آسوده به توسعه کسب و کار خود بپردازند.

پشتیبانی فنی سایت