0%

طراحی سایت شرکتی

طراحی سایت شرکتی

طراحی سایت شرکتی

وب سایت شرکتی یکی از قدرتمندترین دارایی های بازاریابی می باشد که یک تجارت می تواند داشته باشد. وقتی شما در یک وب سایت استراتژیک برای شرکت خود سرمایه گذاری می کنید، این وب سایت می تواند تجارت شما را در موتورهای جستجو بیشتر نمایان کند و به مشتریان و شرکای تجاری بالقوه کمک می کند تا بفهمند چه کاری انجام می دهید، چگونه می توانید به آنها کمک کنید و نحوه کار شما را به آنها نشان می دهد و همچنین می تواند از همکاری با شما بهره مند شود. مسلماً نیاز به طراحی سایت شرکتی دارید که این وب سایت لازمه موفقیت شما می باشد. رایمون سیستم توس در پروژه های طراحی سایت شرکتی خود، گرافیک و زیبایی نمای بصری وب سایت را در طرح های اختصاصی بیشتر مورد توجه قرار می دهد و همچنین با توجه به نیاز و سلیقه شما طراحی سایت را انجام می دهد. همچنین اصول اولیه مربوط به افزایش رتبه سایت شما و سئوی آن را بر اساس نوع فعالیت شما در نظر می گیرد.

طراحی سایت شرکتی واکنشگرا

با توجه به اینکه امروزه اکثر کاربران کارهای اینترنتی خود را از طریق گوشی های هوشمند و تبلت ها انجام می دهند، پس نیاز می باشد که سایت شما حتما به صورت واکنشگرا یا ریسپانسیو طراحی شود تا بتواند با هر دستگاهی انطباق داشته باشد که مشتریان به مشکل بر نخورند. رایمون سیستم توس، با طراحی سایت شرکتی ریسپانسیو توانسته است سایت هایی را ارائه دهد که نسبت به تمامی ابعاد دستگاه های مختلف هوشمندانه عمل  می کند و ظاهری زیبا و منحصر به فرد را فراهم می کند. با طراحی سایت شرکتی ریسپانسیو، پیمایش به راحتی صورت می گیرد و کاربران دیگر مشکلی در مشاهده سایت شما در دستگاه های مختلف ندارند. همینطور نکته بسیار مهمی که وجود دارد این است که طراحی سایت ریسپانسیو یکی از مهمترین موارد مهم در رتبه سایت شما می باشد.

 

طراحی سایت شرکتی ریسپانسیو

سئو و بهینه سازی سایت

سئو و بهینه سازی سایت

بخش مهمی که رایمون سیستم توس به مشتریان خود ارائه می دهد، طراحی سایت شرکتی بر پایه اصول فنی سئو می باشد. با این وجود سایت مشتریان از همان ابتدای کار بر اساس اصول سئو و بهینه سازی سایت می باشد، همچنین موتور های جستجو سایت را به راحتی جستجو و آن را شناسایی می کنند. بنابراین سئو سایت و بهینه سازی سایت سریعتر و با هزینه کمتری قابل انجام می باشد. بخش سئو و بهینه سازی سایت بخش مهمی می باشد. بنابراین اگر می خواهید دیجیتال مارکتینگ، برندینگ و افزایش بازدید وب سایت و همینطور فروش محصولات و خدمات را در وب سایت خود انجام دهید، می توانید از متخصصین  سئوی  رایمون سیستم توس کمک بگیرید. همچنین می توانید برای بهتر دیده شدن در شبکه های اجتماعی از بخش دیجیتال مارکتینگ رایمون سیستم مشاوره و خدمات بگیرید تا بتوانید بیشترین سودآوری را داشته باشید.

پشتیبانی فنی

رایمون سیستم توس، پشتیبانی فنی را برای مشتریان وب سایت های شرکتی انجام می دهد. همچنین به ارتباطی دائم و موثر با مشتری فکر می کند و همچنین پاسخگوی خدماتی که به مشتریان خود ارائه می دهد، می باشد و آن را جزء وظیفه خود می داند. با وجود پشتیبانی فنی،  آسودگی خاطر را برای مشتریان خود به ارمغان می آورد.

پشتیبانی فنی سایت

امکانات سایت شرکتی

امکانات طراحی سایت شرکتی

امکاناتی که برای طراحی وب سایت شرکتی با توجه به نوع فعالیت وب سایت مورد نیاز می باشد و باید اعمال نمود؟

 1. صفحه “درباره ما”
 2. صفحه “تماس با ما”
 3. صفحه مربوط به محصولات شرکت
 4. امکان درج نظرات در رابطه با محصولات
 5. صفحه مربوط به شرایط نمایندگی شرکت
 6. صفحه توضیحات در رابطه با گارانتی محصولات
 7. گالری تصاویر از محصولات و محیط شرکت
 8. امکان سفارش آنلاین محصولات
 9. استفاده از زبان انگلیسی برای سایت
 10. صفحه مربوط به اخبار شرکت
 11. معرفی دستاوردها و اهداف شرکت